Sizlere en iyi tedavi hizmetini vermeyi amaçlayan Eskişehir Şehir Hastanesi’ne tanıtım sayfasına hoşgeldiniz. Eskişehir Şehir Hastanesinin amacı; uzman kadrosu, ekipmanı ve ileri teknolojisi ile sağlık sorunlarınıza çözüm getirmek, size en iyi tedavi ve bakım hizmetlerini sunmaktır.

Bilgi, tecrübe ve teknolojinin buluştuğu, çağdaş mimari özelliklere sahip, konforlu ve kaliteli tıp hizmeti alabileceğiniz hastane olacaktır.

Eskişehir Şehir Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Eskişehi Şehir Hastanesi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here