Eskişehir Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nereye Yapılır?
10 Haziranda açılması planlanan Eskişehir’in ve çevre illerin en büyük hastanesinde çalışmak isteyenler. Başvurularını aşağıda verdiğimiz güncel linkten yapabilirler
Şehir hastanesi iş başvuruları için aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
Başvurularınız için 

TIKLAYINIZ

Şehir Hastanesi bünyesine yapılacak alımlar için yayınlanacak olan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı iş başvurusu bilgileri yer almaktadır.

Bu süreçte inşaat halindeki hastaneye personel alımı, işçi alımı ve eleman alımı yapılmaya devam ediyor. Bunun dışında hastane inşaatı bittiğinde ve hastane tamamen açıldığında binlerce kişiye istihdam sağlayacağı öngörülüyor.

Eskişehir Şehir Hastanesi tarafından inşaat sürecince yapılan alımlar Akfen Holding bünyesinde gerçekleştiriliyor. Bunun yanında da inşaat aşaması bittiğinde yayınlanacak olan iş ilanları içinde; çok sayıda uzmanlık alanında doktor, temizlik işçisi, hasta bakıcı, ambulans şoförü, optisyen, ebe, hemşire, eczacı, uzman hekim, iş güvenliği uzmanı, doğumhane tecrübeli ebe, büro görevlisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alacak.

Yorum Yazın

Please enter your comment!
Please enter your name here